INTERNET TELEWIZJA TELEFON

HURT I DETAL SPRZĘTU RTV I AGD, SPRZEDAŻ RATALNA, PUNKT OPŁAT,  INSTALACJE, SERWIS

O nas

Logo SATPOL24

Kim jesteśmy

Firma SAT POL 24 jest marką telekomunikacyjną.

Obecnie nasza firma oferuje szeroki zakres usług związanych z antenami satelitarnymi i naziemnymi. Prowadzimy montaż, ustawianie, instalację, serwis, konserwację i sprzedaż urządzeń.

Robimy i naprawiamy proste oraz bardzo złożone instalacje antenowe w domach jednorodzinnych, blokach czy też innych budynkach wielopiętrowych np. biurowcach.

Ponadto prowadzimy usługi związane z monitoringiem, alarmami i domofonami. Dostarczamy nowoczesny internet i telewizję cyfrową. Zajmujemy się również sprzedażą hurtową i detaliczną sprzętu RTV i AGD, komputerów, laptopów. Prowadzimy punkt opłat i sprzedaż ratalną.

Od jednoosobowej działalności do spółki

Początkowo nasza firma działała jako małe przedsiębiorstwo świadczące usługi dla lokalnej społeczności. Szybko zdobyliśmy dużą liczbę zadowolonych klientów, co pozwoliło nam rozszerzyć działalność i zatrudnić dodatkowych pracowników.

W miarę rozwoju firmy zaczęliśmy także oferować sprzedaż anten satelitarnych i innych akcesoriów związanych z odbieraniem sygnału satelitarnego. Wraz z rosnącą popularnością telewizji satelitarnej, nasz biznes również się rozwijał. Dzięki ciężkiej pracy i zaangażowaniu udało nam się stworzyć solidną i uznawaną firmę, która cieszy się dobrą reputacją wśród swoich klientów.

Współpraca z dużymi przedsiębiorstwami, między innymi z Jastrzębską Spółką Węglową (JSW) oraz małymi, jak i średnimi firmami, a także punktami Canal+ i Polsat Box (wcześniej znany jako Cyfrowy Polsat) przyczyniła się do dalszego rozwoju naszej firmy.

Spółka SAT POL 24 to kolejny krok w rozwoju naszej działalności.

Technik montuje antenę

Dalszy rozwój

Nasza firma nadal się rozwija, stale inwestując w nowe technologie i rozszerzając swoją ofertę, aby sprostać rosnącym potrzebom i oczekiwaniom swoich klientów.

Współpracujemy ze spółdzielniami i wspólnotami mieszkaniowymi oraz firmami budującymi nowe nieruchomości przy wdrażaniu antenowych instalacji zbiorczych dla wielu mieszkańców.

Mając bardzo dużą wiedzę i wieloletnie doświadczenie w zakresie instalowania i serwisowania anten satelitarnych oraz innych usługach telekomunikacyjnych postawiliśmy na dalszy rozwój.

Już niedługo otwarcie nowego biura i sklepu. Gdzie można będzie zaopatrzyć się w niezbędny sprzęt i uzyskać fachową pomoc.

Chciałbyś z nami współpracować? Zapoznaj się z informacjami.

JESTEŚMY TU DLA CIEBIE

Jeżeli masz problem w takich dziedzinach jak anteny satelitarne i naziemne czy monitoring, alarmy i domofony. Nie wiesz, jaki wybrać internet czy może jaką telewizję cyfrową. Chciałbyś kupić sprzęt RTV i AGD lub komputery w dobrych cenach, to zapraszamy do kontaktu. Prowadzimy hurt i detal sprzętu RTV i AGD, sprzedaż ratalną oraz punkt opłat.

GWARANCJA JAKOŚCI

Profesjonalne usługi

Wybór naszej firmy jest gwarancją precyzyjnego wykonania zlecenia oraz zadowolenia klienta.

Zespół ekspertów

Wykonujemy wszelkiego rodzaju instalacje antenowe i inne usługi serwisowe na najwyższym poziomie.

Rozsądne ceny

Oferujemy zniżki dla starszych osób i stałych klientów. Atrakcyjne rabaty dla dużych zleceń.

Dołącz do naszego zespołu.